- Lamine Parke | Laminat Parke

PARKEMOD - Parke,Lamine Parke,Barlinek Parke,Laminat Parke

 

Lamine Parke barlinek

Parke,Lamine Parke,Barlinek Parke,Laminat Parke Parke,Lamine Parke,Barlinek Parke,Laminat Parke Parke,Lamine Parke,Barlinek Parke,Laminat Parke Parke,Lamine Parke,Barlinek Parke,Laminat Parke Parke,Lamine Parke,Barlinek Parke,Laminat Parke Parke,Lamine Parke,Barlinek Parke,Laminat Parke

.

Sayerlack Su Bazlı Parke Cilası Yeni
VS 5341, tek ya da çift komponentli olarak kullanabileceğiniz, esnek, yüzey sertliği ve aşınma direnci son derece yüksek, yarı mat, su bazlı bir parke cilasıdır.

Sayerlack Poliüretan Parke Cilası
Ahşap dostunuz Hemel’den: Spor merkezlerinde, spor salonlarında, ofislerde, mağazalarda,lokantalarda, insan trafiğinin yoğun olduğu her zeminde kullanılabilecek tek komponentli Sayerlack poliüretan parke cilası. Darbelere ve zamana dayanıklı PARKE ZIRHI.

Sayerlack Su Esaslı Parke Cilası
Ahşap dostunuz Hemel’den: Su esaslı parke cilası Sayerlack Linea Blu.Hem uygulayan hem kullanan için daha sağlıklı, daha güvenli.

Sayerlack UV Parke Cilaları
Ahşap dostunuz Hemel’den: Endüstriyel kullanıcılar için yüksek teknoloji Sayerlack Ultraviyole Parke Cilaları. Tüm parke üretim hatlarınız için ideal çözümler, en son teknolojik ürünler.

Sayerlack Tik Yağı
Bahçe parkesi, dek, yüzme havuzu kenarları, banklar, bahçe mobilyaları, tekne güverteleri gibi yoğun olarak suya maruz kalan ve dış ortamlarda kullanılan ahşapların kolay ve hızlı bakımı için tasarlanmıştır.
 

laminat parke,barlinek parke,parke,lamine parke,laminant parke laminat parke,barlinek parke,parke,lamine parke,laminant parke laminat parke,barlinek parke,parke,lamine parke,laminant parke   laminat parke,barlinek parke,parke,lamine parke,laminant parke